آخرین اخبار از اکران فیلم دختر شیطان در سینما ایران - وبگاه خبری فیلمیاتو

دانلود فیلم خرگیوش دانلود سریال ممنوعه

در شرایطی که فیلمبرداری فیلم دختر شیطان آخرین ساخته سینمایی کارگردان فیلم سلام بمبئی ، به اتمام رسیده ، این فیلم در حال آماده سازی شرایط برای اکران سینما است . فیلمبرداری فیلم دختر شیطان اواخر فروردین ماه در هند پس از ۴۵ جلسه به پایان رسید و هم اکنون این فیلم به مراحل پایانی خود تدوین نهایی نزدیک میشود تا احتمال زیاد در آبان ماه شاهد اکران فیلم دختر شیطان در سینمای ایران باشیم .

 

اخرین اخبار اکران فیلم دختر شیطان در سینما

 

فیلم دختر شیطان :

دختر شیطان ساخته کارگردان سلام بمبئی ، قربان محمد پور کارگردانی که دومین فیلم مشترک ایران و هند اینبار با فیلم جذاب دختر شیطان به پرده سینما می آید . ایشا روات ، حمید فرخ نژاد ، جکی شروف ، گلشن گروور ، سیمران میشکروتی ، محمدرضا شریفی نیا و فردین حفیظی از بازیگران اصلی این فیلم هستند . همزمان با نزدیک شدن به روزهای پایانی مراحل فنی تولید ، از گریم جالب محمدرضا شریفی نیا رونمایی شد که در نقش یک داعش با دو گریم متفاوت به جذابیت های اکران می افزاید . البته شریفی نیا در دو سکانس فقط به صورت افتخاری نقش آفرینی میکند .

 

ساخت شش آهنگ موسیقی فیلم دختر شیطان :

دلشاد شیخ آهنگساز هندی ، عهده داره تولید آهنگ های کلیپ های دختر شیطان است که به گفته عوامل قرار است ۶ آهنگ در این فیلم شنیده شود ، همچنین دو ترانه را دو خواننده هندی به نام سونو نیگام و آریجیت سینک میخوانند .

 

تاریخ اکران فیلم دختر شیطان :

هنوز به طور دقیق تاریخی اعلام نشده است و هم اکنون فیلم در مراحل پایانی تدوین و جلوه ویژه توسط حسین زندباف و هادی اسلامی است ، به گفته کارگردان فیلم دختر شیطان این فیلم احتمال زیاد پس از ماه صفر ( اواخر آبان ماه ) در سینما اکران میگردد با این وجود باید منتظر شرایط باشیم تا یکی دیگر از فیلم های موفق را در پرده سینما ایران ببینیم .

اخرین اخبار اکران فیلم دختر شیطان در سینما

آخرین اخبار از اکران فیلم دختر شیطان در سینما ایران